تبلیغات
پرتال بروز خبر و حواشی

پرتال بروز خبر و حواشی
به روز بودن حق هر ایرانی است 


نویسندگان
ابر برچسب ها


مهدی هاشمی با پرواز دوبی ـ تهران ساعت 21 و 30 دقیقه شب یكشنبه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) به كشور برگشت.

به گزارش ایسنا، بنا بر گفته وكیل خانواده هاشمی یاسر و فاطمه هاشمی كه به استقبال مهدی به دوبی رفته بودند، به همراه وی ...

مهدی هاشمی با پرواز دوبی ـ تهران ساعت 21 و 30 دقیقه شب یكشنبه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) به كشور برگشت.

به گزارش ایسنا، بنا بر گفته وكیل خانواده هاشمی یاسر و فاطمه هاشمی كه به استقبال مهدی به دوبی رفته بودند، به همراه وی وارد تهران شدند.محسن هاشمی از جمله افراد خانوده هاشمی است كه در فرودگاه به استقبال وی رفت.

نماینده دادستانی تهران نیز در فرودگاه حضور دارد.

در حالی كه شب گذشته جمعی از دانشجویان كه از خبر ورود مهدی هاشمی آگاه شده بودند، در فرودگاه بین‌المللی امام (ره) تجمع كردند، امشب فقط تعدادی از خبرنگاران و عكاسان رسانه‌های كشور در فرودگاه حضور دارند.

دانشجویان تجمع كننده در شب گذشته كه اقدام خود را محاكمه مهدی هاشمی در دادگاه افكار عمومی نام گذاشته بودند، با این اعتقاد كه مهدی هاشمی در حوادث پس از انتخابات سال 88 دست داشته است، خواهان محاكمه وی هستند.

در همین زمینه دبیر اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان امشب به خبرنگار ایسنا گفت: به دلیل صادر نشدن مجوز تجمع مقابل خانه مهدی هاشمی این اقدام میسر نشد و ما درخواست و طوماری را كه برای محاكمه وی جمع كرده‌ایم را به رییس قوه قضاییه ارائه خواهیم كرد.

حضور نماینده دادستانی در فرودگاه امام خمینی (ره) برای ابلاغ احضاریه دادستانی و تفهیم اتهام است و مهدی هاشمی فردا در دادسرا حاضر می شود.

محمود علیزاده طباطبائی - وکیل مهدی هاشمی - در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این مطلب اظهار داشت : همانطور که پیش از این اعلام کردم دلیلی برای بازداشت موکلم وجود ندارد و حضور نماینده دادستان در فرودگاه امام (ره)  برای ابلاغ احضاریه دادستانی و تفهیم اتهام به مهدی هاشمی خواهد بود.

وی افزود : پس از دریافت احضاریه، فردا برای دفاع از اتهامات در دادسرا حاضر خواهیم شد و پس از آن قاضی پرونده تصمیم گیری خواهد کرد.

[ دوشنبه 3 مهر 1391 ] [ 02:48 ب.ظ ] [ حسن حسینی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

عکس منتخب روز

موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وبلاگ